Welkom op de site van de Graaf Jan van Nassauschool

De 'Graaf Jan' is een reformatorische basisschool in Gouda. De lessen die worden gegeven, de activiteiten die we doen en ons gedrag wat we laten zien, spiegelen we altijd aan de boodschap die de Bijbel ons leert. Gods Woord is de richtlijn van ons handelen.

Onze school ligt op een mooie locatie aan 'de Breevaart' in Gouda. Dagelijks krijgen hier ongeveer 450 kinderen les. De leerlingen komen uit Gouda zelf, maar ook uit de omliggende dorpen.

Ons team, van ruim 70 personeelsleden en vrijwilligers, staat elke dag klaar om de kinderen les te geven, te vormen en te begeleiden, met als doel, ze voor te bereiden op hun toekomstige taak in de maatschappij. We geven hierbij ook aandacht hoe ze die taak vanuit christelijke overtuiging invullen.

U zult vast meer willen lezen over onze school... Lees dan verder op onze website of ga naar onze schoolgids.